![[lumber price ukraine] დახერხილი ხის მასალა | ხე–ტყე უკრაინიდან, фото 1](https://images.prom.ua/16486211_lumber-price-ukraine.jpg)
[lumber price ukraine] დახერხილი ხის მასალა | ხე–ტყე უკრაინიდან
Цену уточняйте
- Под заказ
- Только оптом
Отправка с 27 мая 2026- +380 (93) 252-28-20отдел продаж - Костя
- +380 (45) 712-19-15отгрузка товара - Валентина
- +380 (45) 712-15-22бухгалтерия - Татьяна
- +380 (50) 311-80-83wood/timber export Ukraine - Alex
ხის პროდუქციის ექსპორტი უკრაინიდან საქართველოში
მწარმოებელი კომპანია “Sunrise” დაარსდა 1995 წელს უკრაინაში, ქალაქ ვასილკოვში კიევის რეგიონში.
ტერიტორია, სადაც ფირმაა განთავსებული, გამოირჩევა გაზრდილი კონკურენტობის მაჩვენებელით თავის სეგმენტში, კონკურენტუნარიანი ფასით უკრაინასა და მის საზგვრებს გარეთ. იმისათვის რომ მოთხოვნის დაკმაყოფილება მომხდარიყო მაქსიმალურად ეფექტურ ვადაში და ხელსარელ ფასში კომპანია ხშირად მიმართავდა არატრადიციული ხერხს , რამაც საბოლოოდ შედეგი გამოიღო და მალევე აისახა კომპანიის წარმატებაზე.
უნდა აღინიშნოს კომპანიის გუნდის ეფექტური მუშაობა რისი წყალობითაც კომპანია Sunrise–ს დღეის მდგომარეობით დიდი ადგილი უჭირავს ადგილობრივ ბაზარზე და აგრეთვე წარმატებით მუშაობს ექსპორტის კუთხით
——————————-
პროდუქცია:
– კაბინა ხე – ფიჭვი, მუხა
-ფიჭვის და ნაძვის გამზადებული პროდუქცია პალეტებისთვის
-სამშენებლო ხის ახლადმოჭრილი მშრალი მასალები:ფიჭვი, ნაძვი
- ფიჭვის ფიცრის რადიალური მოჭრა ფანჯრის ჩარჩოებისთვის
- ფიჭვის მშრალი გამზადებული პროდუქცია დასაწებებლად.
- მშრალი ჩამოთლილი გაშალაშინებული ფიცარი 8-10% : ფიჭვი, ნაძვი, მუხა, იფანი, წიფელი დამურყანი, არყის ხე
- კარების ყუთი, გარსაცმები კარებისთვის MDF, კედლის პანელი , სარკინიგზო სამონტაჟო
- იატაკის ფიცარი, მყარი მასიური ფიჭვის პროდუქციისგან
მომსახურება:
– ფიჭვის, ნაძვის, მუხის მორის მოჭრა
- ხის პროდუქციის გაშრობა – ფიჭვი, ნაძვი, მუხა, იფანი, წიფელი და მურყანი, არყი, ალვის და ასპენის ხის მორები პროდუქცია
- საექსპორტი ხის ლოჯისტიკა ალტერნატიული მწარმოებლისთვის
| Основные | |
|---|---|
| Порода дерева | Сосна |
| Ширина доски | 200 мм |
| Влажность | 37 % |
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Санрайс |
| Толщина доски | 40 мм |
| Вид пиломатериала | Обрезной |
| Сорт пиломатериала | 2 |
| Длина доски | 600 мм |
| Калибровка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Пиломатериалы сосна Украина | поставка вагонами и контейнерами до Поти, Батуми |
| Пиломатериалы доска обрезная Украина | поставка вагонами и контейнерами до Поти, Батуми |
| Экспорт пиломатериалов из Украины | поставка вагонами и контейнерами до Поти, Батуми |
- Цена: Цену уточняйте
- Минимальный заказ: 90 куб.м
- Возможности поставок: 1000 куб.м/месяц
- Способ упаковки: Упаковка в вагоне согласно ГОСТа.

![[lumber price ukraine] დახერხილი ხის მასალა | ხე–ტყე უკრაინიდან, фото 2](https://images.prom.ua/16486233_w159_h159_lumber-price-ukraine.jpg)
![[lumber price ukraine] დახერხილი ხის მასალა | ხე–ტყე უკრაინიდან, фото 3](https://images.prom.ua/111525030_w159_h159_lumber-price-ukraine.jpg)
![[lumber price ukraine] დახერხილი ხის მასალა | ხე–ტყე უკრაინიდან, фото 4](https://images.prom.ua/111525034_w159_h159_lumber-price-ukraine.jpg)
![[lumber price ukraine] დახერხილი ხის მასალა | ხე–ტყე უკრაინიდან, фото 5](https://images.prom.ua/111525036_w159_h159_lumber-price-ukraine.jpg)
